BÜTÜNSEL REGRESYON

  • 07/02/2019

Bütünsel Regresyon, Can Ürkmez'e ait geliştirilmiş bir köke inme tekniğidir. Sadece Can Ürkmez'den eğitim almış kişilerce uygulanan bir terapidir. Bütünsel Regresyon'u normal Regresyon'dan ayıran en önemli faktör çalışmanın çok boyutlu olmasıdır.

"Kaderine boyun eğersen cahilsin." der HZ. Şems... Bu çalışma birçok şeyin elimizde olduğunu fark edeceğimiz çalışmadır.

Çalışmada 144 Altın DNA teknikleri de kullanılmaktadır. Çalışmayı özel kılan da budur. Çalışma beta, alfa, theta ve delta seviyelerinde gerçekleşir. Beyin dalgaları kalbin saf haline uyumlanır ve çalışma başlar.

Hayatınızda sürekli tekrar eden durumlar var mı?

İş hayatında, özel hayatınızda hep aynı kişilik tipleriyle karşılaşıyor ve sorun mu yaşıyorsunuz? Sanki bu kişilerin sadece isimleri farklı gibi ama her ortamda sizi rahatsız ediyorlar.......

Sebebini bir türlü anlayamadığınız, onca tedaviye ve çabalamanıza rağmen bir türlü düzelmeyen korkularınız mı var?

Sebebsiz ya da kontrol edilemeyen öfke, kaybetme korkusu, kıskançlık gibi duyguları sıkça mı yaşıyorsunuz?

Hep ilişkileriniz aynı şekilde mi sonlanıyor ya da aynı kısır döngüleri mi yaşıyorsunuz?

Bir türlü aşamadığınız, tedaviye rağmen bir türlü düzelmeyen bir sağlık sorununuz mu var?

Bolluk, bereketle ilgili elinizden geleni yapmanıza rağmen bir türlü aşamadığınız tıkanıklıklar mı yaşıyorsunuz?

Sebebini anlamlandıramadığınız bir fobiniz mi var. Belki de kedilerden çok ama çok korkuyorsunuz. Öyle ki kedi korkunuz sizin gideceğiniz yerleri bile belirliyor. Belki de yapacağınız güzel, romantik bir yemek sırf bu yüzden olmuyor.....Ne dersiniz? Sizce bu anlamlı bir korku mu?

Neden onca insan kedileri çok severken, hatta evinde bile beslerken ya da en azından negatif bir duygu hissetmezken siz korkuyorsunuz. Şanslıysanız korkunuzun sebebini söyleyebileceğiniz hatırladığınız bir olay vardır belki. Peki yoksa........

Bu sorunlardan herhangi biri ya da sürekli tekrar ettiğini düşündüğünüz yaşamınızı zorlaştıran başka herhangi bir sorununuz varsa Geçmiş Yaşam Şifalandırma terapisinden fayda görebilirsiniz.

Hayatımızda bazen farkında olmadan geçmişten gelen, yaşamımızı etkileyen kalıplarla yaşamak zorunda kalıyoruz.
Bilinçaltımızdaki bu kayıtlar, çoğu zaman biz farkında olmadan, bizi ve dünyamızı isteğimiz dışında yönetebiliyor.

Geçmişten gelen bu kayıtlar denince bu konuyla ilgili birkaç farklı görüş bulunmaktadır.
Bu kayıtlar:

1) Tıpkı hastalıklarımızın genetik olarak aktarılabildiği gibi, atalarımızdan bize aktarılmış enerji blokajları olabilir

2) Ortak yaratım olarak DNA mızda (ortak havuzdan) geçmiş olabilir

3) Ya da belki de inanıyorsanız geçmiş hayatlarınızdan ? gelebilir

Güzel olan şudur ki bu çalışmanın etkili olabilmesi için bu düşüncelerden herhangi birine inanıyor olmanız gerekmez. Sadece çalışmanın yapılmasına izin vermeniz, "bir de bunu deneyeyim ne kaybederim ki" demeniz bile yeterlidir.

Geçmiş Yaşam Şifalandırma Terapisi, özellikle bilinç ve bilinçaltı çalışmalara rağmen sonuç alınamayan blokajların çözülmesinde kullanılabilecek etkin bir yöntemdir. Hemen her konuda, her konu başlığına yönelik olarak çalışma yapılabilir.

Geçmiş Yaşam Şifalandırma Terapisi uzun seanslar gerektirmez, genellikle 3 seans blokajın çözümü için yeterli olmaktadır. Çok ağır vakalar ve özellikle psikolojik ağır hastalıklarda 5 seans çalıştığımız vakalar olmaktadır. Ancak bu çalışma şu an geldiğimiz noktada çok şükür ki kişilerin hayatlarında büyük ve güzel farklar yaratmaktadır.

Fiziksel, duygusal, zihinsel, ruhsal ve karmik bütün segmentlerde çalışan, sebebi arayan, bulan ve çözen bir yöntemdir.

Bilinç seviyesinde algılayamadığımız birçok blokajımızı bir senaryo tadında algılayabilmemize ve kalıcı olarak çözebilmemize imkan sağlar.

Fiziksel, duygusal, zihinsel, ruhsal ve karmik bütün segmentlerde çalışan, sebebi arayan, bulan ve çözen bir yöntemdir.

Bilinç seviyesinde algılayamadığımız birçok blokajımızı bir senaryo tadında algılayabilmemize ve kalıcı olarak çözebilmemize imkan sağlar.

Seans en fazla 1 saat sürmektedir.

Çalışma sırasında kişinin bilinç açıktır. Seans sırasında bazı görüntüler danışana da gösterilir. Yapılan kişi için yoran ve yıpratan bir çalışma değildir. Enerji ve blokajların çözülmesi son derece yumuşak bir şekilde gerçekleşmektedir.

Çalışma sonrasında kişiye gösterdiğim ve kendi gördüğü görüntüleri tamamlamak için gördüğüm görüntüleri ve karma yapılanmalarını danışana; uzakta ise telefonla veya internet aracılığı ile ya da birebir seans yapıldıysa seans sonrası anlatmaktayım. Çalışmada görülen senaryolar bazen kişiler tarafından da hatırlanabiliyor. Ya da kişi hiçbir şey görmüyor. Kişinin bu senaryoyu görmesi ya da hiçbir şey görmemesi çalışmamızın sonucunu etkilememektedir. Şu an hayatımızda yaşadığımız herhangi bir konuyla ilgili blokajın sebebini görüp şifalandırma yapılmaktadır.
Yapılan çalışmanın sonuçları olumlu bir şekilde çalışmadan hemen sonra başlamaktadır. Günlük hayatınıza yansımaları ise bazen hemen, bazen de çalışılan konuya bağlı olarak belli bir süre sonra görülmektedir.

Not: İhtiyaç görüldüğünde çalışmada 144 Altın DNA ve Spiritüel Danışmanlık teknikleri uygulanır.

Diğer Yazılar