HİPNOZ VE REGRESYON

  • 18/12/2018

Geçmiş yaşamımızda ya da şimdiki yaşamımızda deneyimledğimiz olayların bizde yarattığı inanç ve davranış kalıpları ve bunlara bağlı gelişen duyguların hayatımızdaki etkilerini fark edip bu olaylarla ilgili bakış açımızı yeniden düzenlememize yardım eden bir araçtır.

BİREYSEL SEANSLAR

Bireysel seans çalışmalarında kişinin kendi içine dönmesi sağlanarak geçmişle bağ kurması sağlanır. Bu bağlantı, bugünü ve geleceği etkileyen, geçmişten gelen engelleri ortadan kaldıracak ve geleceğin inşasını sağlayacaktır.

Seanslarda yaklaşım biçimi, zihinsel takıntıların serbest bırakılması, nihayetinde bedensel düzeyde hastalık veya tekrar eden sorun olarak kendini gösteren bastırılmış duyguların özgürleştirilmesi tekniklerini içermektedir.

Ayrıca nefes çalışması ile bedene doğal ritmik nefes alması hatırlatılır ve enerji akışındaki blokajların ortadan kalkması sağlanır. Tekniklerle ulaşılan noktada kişi bütün hayatını yeniler.

BU SİZE NE KAZANDIRIR?

İçinde bulunduğunuz durumları şansa çevirebileceğiniz esneklik ve farkındalığı kazanarak varoluşunuzu daha derin bir algıyla yaşamak…

Diğer Yazılar