HÜSEYİN AKDAĞ (Sosyolog-Aile Danışmanı-Astrolog )

  • 18/12/2018

25 Şubat 1989 tarihinde Gelibolu’da doğmuştur. Liseyi Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesinde okur. Müzik ve ruhsal konulara ilgisi o yıllarda başlar. 2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlaması bölümünde okumaya hak kazanır.Üç yıl kadar süren öğrenimi sonrasında Pera Güzel Sanatlar Akademisinde lise yıllarında almaya başladığı keman eğitimini devam ettirmeyi seçer.

Üniversite sınavına tekrar girerek okumaya hak kazandığı Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümünden mezun olur ve aldığı eğitim sonrasında Milli Eğitim Bakanlığı sınavına girerek Aile Danışmanı olur.

Antalya Anka Ruhsal Gelişim’de Reiki (3 aşama) ve Duygusal Özgürleşme Teknikleri (Emotional Freedom Techniques) programlarına katılır. Aktif Yaşam Koçluk Akademisi’nde 3D (Duygu- Düşünce- Davranış) Yönetimi (48 Saatlik),  Yaşam Koçluğu (120 Saatlik) ve Eğitimcinin Eğitimi (40 Saatlik) programlarına katılır. İzmir Karma Yoga'da Yoga Eğitmenlik Eğitimini (200 saat) tamamlayarak Hindistan'da bu eğitimin ileri seviyesini (100 saat) alır.

2016 yılında  kurulan ve kurucularından olduğu Hera Akademi bünyesinde ve çeşitli merkez, dernek, kurum ve kuruluşlarda bireysel ve grup çalışmalarıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Diğer Yazılar