ACCESS BARS

  • 18/12/2018

Access The Bars®️ Nedir ?

Access Bars®️ başımızda bulunan 32 noktaya ellerimizle nazikçe dokunarak yaptığımız pratik bir uygulamadır. 173 ülkede uygulayıcı ve eğitmenleri olan, bilinçlenme sistemi Access Consciousness®️'ın uluslararası geçerli sertifikalı temel sınıfıdır. Kurucusu Gary Douglas ve yaratıcı ortağı Dr. Dain Heer' le her an daha da değişip, büyümektedir.

Neye yarıyor ve nasıl çalışıyor bu şey? derseniz;

Yaşamınızda değişmesini arzu ettiğiniz her şeyin önünde duran, bir zaman bir yerde gerçek kıldığınız ve bugün hâlâ geçerliliğini sürdüren ama yolunuza taş üstüne taş koyan tüm bakış açısı, inanç, davranış, duygu ve hislerinizin hapsinden çıkabilmenizin ve İZİN VEREBİLMENİN en kolay yoludur.

Bu Bar’lar şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, bakış açılarının, kararların ve inançların "elektromanyetik bileşenlerini" depolar. Örneğin; önemli olduğunu düşündüğünüz, para ile ilgili sahip olduğunuz her düşüncenin enerjisi “para” adı verilen Bar’da saklanır. Bir Bars®️ seansında ve sınıfında tüm duygu, düşünce ve hislerinizin elektromanyetik bileşenlerini serbest bırakarak durumunuzu değiştirebilirsiniz.

Yaşamınızın her alanında aslında mümkün olduğunu bildiklerinizin ortaya çıkabilmesi, köşeye bıraktığınız bilge çocuğun özgürce oynayabilmesi için alan açar.

BU, bilgisayarınızdaki "delete/sil" tuşuna basmak gibidir. Siz hangi dosyaları silmek isterseniz, Bars®️ seansında sizin için olacak olan budur. Seçtiğim dosyalar silinsin ve kalmasını seçtiklerim kalsın... Değişim, sizin seçtiğiniz kadardır. Ne bir eksik ne de bir fazla.

Bireysel randevu almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılar