ALFA-BİOENERJİ SEANSLARI

  • 30/03/2021

Yaşadığınız sokağın yakınlarında bir yerde, çok da gözünüze çarpmayan küçük bir yapı vardır. Sizin oturduğunuz bina, elektriğini bu küçük yapının içindeki trafodan gelen kablolarla alır. Olur da burada arıza olursa, elektriksiz kalmanın tüm sevimsiz yanlarıyla birlikte zaman geçirmek zorunda kalırsınız, "bu devirde elektrik mi kesilir?" öfkesiyle ve gel-git elektriğin voltaj düşmelerinden arızalar çıkartan; prize takılı hassas cihazlarınızla.

Peki, varlığınızın en önemli gücü olan yaşam enerjisini bedeninize aktarmak konusunda, "bu kainatta enerjisiz mi kalınır?" diyebiliyor musunuz? Üstelik herhangi bir santrala, kablolamaya ve aramaya gerek kalmadan tüm sisteminizi besleyen, içinde bulunduğunuz ve eksilmedikçe yokluğunu hissetmediğiniz bir yaşam enerjisi ile ne kadar doldurabiliyorsunuz bedeninizi? Belki de pınar başında, akan bir kaynak suyunu, açılmış avcunuza doldurarak kana kana içmek varken, yumruk halinde sıkılmış eliniz yüzünden dolduramadığınız su gibi, bir eksiklik hissetmeye başlamışsınızdır. Çünkü; ne kadar özen ve önem göstermez isek bu değerli güç kaynağımıza; o ölçüde #metafizik ve #biyofizik bedenimiz ihtiyaç duyduğu kadar beslenemeyecek ve kendimizi iyi hissetmemek ile başlayıp daha yoğun huzursuzluklara doğru adım adım ilerleyeceğiz. Ne yapılmalı? sorusunun cevabı ise çok basit; Açın avcunuzu! Kapalı olan ya da kapalı olduğundan haberdar bile olmadığınız tüm alıcı kanallarınızı açın. Enerji içinde var olup, enerjisiz kalmanıza sebep olmayın.

Alfa-Bioenerji Terapisi ile kişinin çakra, aura gibi enerji merkezleri arasındaki iletim aksaklıkları giderilerek kesintisiz ve tam kapasite ile enerji akımının başlaması sağlanır. Uygulama sadece ilgili bir alanda ya da bir noktada değil tüm #eterik beden (ruhsal ve fiziksel beden) üzerinde yapılır. Böylece sistemin tamamının kainatın enerjisi ile buluşup güncellenmesi sağlanır. Yenilenen kablolar, açılan kanallar sayesinde de sistemdeki aksaklıklar giderilmiş, #şifalanma gerçekleşmiş olur.

Diğer Yazılar