DOĞUM HARİTASI ANALİZİ (ASTROLOJİK DANIŞMANLIK)

  • 18/12/2018

Doğum haritanız( doğum anınızdaki gökyüzü durumunun sembolik ifadesi ), yaşam yolculuğunuza dair birçok saklı bilgiyi bünyesinde barındırır.

Sizin bu potansiyelleri nasıl kullanmayı seçmiş olduğunuz ve burada nasıl bir gelişme sağlanabileceği, sıkı bir koçluk ile açığa çıkarılabilir.

Önemli olan var olan potansiyelleri birbirleriyle ilişkileri göz önünde bulundurularak tanımlayabilmek( astroloji ) ve bu potansiyelleri nasıl ifade etmeyi seçmiş olduğumuzu, bu ifadeyi nasıl daha güçlü ortaya çıkarabileceğimizi netleştirebilmektir.

Benzer bir çalışmayı ilişki analizi( sinastri ) ve yaşamınızın önemli dönemleri( transit ve progress ) için de gerçekleştirebilmek mümkündür.

Her ilişki kurduğumuz kişi, mutlaka bize bir niyetle gelir ve biz onda, bir niyetle oluruz. Bunu anlamak, gerekli özgürleşme ve sağlıklı bir iletişim şansını yakalamak adına önemlidir.

Yaşamımızın tekrar eden dönemleri, belli temaları bizim önümüze getirir. ihtiyacımız olan, oradaki dersi alarak bir sonraki aşamaya geçebilmek ve böylelikle yaşamımızda daha güçlü bir algı sağlayabilmektir.

Zor dönemlerden öte, nerede olduğumuzun farkında olmaya daha çok ihtiyaç duyduğumuz dönemler vardır. Bizde olanı açığa çıkaracak olan, bizden başkası değildir. İnsan, kendi ifadesinde yaşar ve yolculuk bizi biz yapanı bulmak üzerinedir.

Bu ruhsal yolculuk ile yaşamınıza dair birçok sorunun cevabını bulabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Diğer Yazılar