REİKİ BİREYSEL SEANSLAR

  • 18/12/2018

Reiki çok eski bir tekniktir. Ellerle verilen bu tekniği son derece güçlü fakat basit olup herkes tarafından rahatlıkla öğrenilebilir.
Reiki tekniği her varlıkta var olan ve tüm yaradılışın devamını sağlayan evrensel yaşam enerjisini yönlendirip herekete geçirmenin bir ilim ve sanatıdır.

Reiki kişinin yaşamını her alanda etkileyen çok güçlü bir enerjidir. Kişiye sadece fiziksel şifa getirmekle kalmaz, kişinin frekansını yükselterek evrensel enerji ve bilinçle birleşmesini sağlar. Dengesizliklerin olduğu durumlara denge getirir.

Kişi Reikiye uyumlandıktan sonra bu enerjiyi ne zaman ve hangi amaçla (kendinin ve bütünün en yüksek hayrına) isterse bütün yapacağı şey ellerini enerji vereceği şeyin veya kişinin üzerine koymaktır. Enerji otomatik olarak akmaya başlar. Reikiyi yönlendiren terapist değil, evrensel bilinçtir. Bu nedenle Reiki enerjisi kişinin ihtiyacına göre akarak en çok şifa gereken yerlerde kendi kendine yoğunlaşır.

Reiki hem alıcı hem de terapist için son derece güvenlidir. Terapistin kendi enerjisi olmadığı için yorucu değildir. Terapiden sonra hem alıcı hem de terapist kendisini bu evrensel sevgi dolu enerjiyle yıkanıp, arınmış hisseder.

Reiki kişiye akarken hem enerji bedendeki hem de fiziksel bedendeki dengesizlikleri dağıtarak o bölgedeki frekansı yükseltir. Düşük frekanslı enerjinin parçalanarak dağılmasını sağlar. Sonuç olarak yaşam gücünün akışını onarıp, sağlıklı ve doğal olarak akmasını gerçekleştirir.

Diğer Yazılar